Červen 2009

Prázdninová poznávačka

30. června 2009 v 12:15 | °°Terezka°° |  °°Zábava°°

Poznávačka - nový druh

27. června 2009 v 15:04 °°Zábava°°
Gdo to asi tak je z naší třídy??? Za tejden je tu výsledek!!!

Konec roku

26. června 2009 v 7:31 | Superman |  °°Naše oznámení°°
Ahoj moji milí paviáni, jak je? Blíží se nám konec roku, respektivě všude je už dnes, jenom my jsme originální a končíme až v úterý ;) Taky se Vám zdá, že to tak strašně uteklo? Koukalajsem na fotky a strašně lidí se změnilo... No třeba blonďatý Filip se stal špinavo-blonďatým Filipem, Šimon si pořídil ještě jedny brejle (do zásoby, kdyby třeba nechtíc jedny rozsed), Evička se chce dát ostříhat, Terka už každou přestávku nechodí za automatem, Jana provokuje Rendu (teda naopak), Klára se nám zamilovala :D (do Dášiných gumiček do vlasů :D) Ale taky někdo se stal ošklivějším, samozřejmě nebudu jmenovat, ale jen tak dodám, kdybych měl něčí xicht, tak si asi oholim prdel a chodim po zpátku !No jinak se už šííííleně těším na příští rok, bude crazy a ta pipka na stěně bude prostě uplně originální :) TAk zas čau ;)

Oživení

25. června 2009 v 18:57 °°Články°°
Ahoj. Na našem blogu je poměrně mrtvo, chtělo by to oživit! Stačilo by pro začátek přidávat více článků! Ze své vlastní zkušenosti vím, že bych třeba něco napsala, ale nevím o čem.

Navrhuji, aby jsme si určili na každý týden jednoho človíčka(dva jsou blbost, protože než se dohodnou atd...), který by přidal alespoň dva články za tu jeho "směnu". Nemusí to být jen článek ale třeba vtipy noviky atd. Samozřejmě kdyby chtěl někdo přidat článek a nebyl by zrovna na řadě tak může!!!! A třídní akce jako třeba brusle výlety spaní ve škole... by měl na starost ten "článkař".
Hlasujte v anketě a do komentářů přidejte případné vylepšení a napište jména kdo sem chodí aby jsme to moli rozdělit. (o prázdninách "smněny" nebudou)
pápá

Skrývačka - je to chyták

23. června 2009 v 14:16 | °°Terezka°° |  °°Zábava°°

dost dobrý :D

21. června 2009 v 20:00 °°Zábava°°
Tak si brouzdám po netu a narazím na tohe: fakt vám to musím ukázat :-))))))
click na celý článek :-)

Caw

21. června 2009 v 17:10 °°Ankety°°
Odpovězte na anketuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!! :-) ;-) :-P :-D ...

New dess

17. června 2009 v 20:59 | °°XXX :-)°° |  °°Články°°
Ahojky moji milovaní spolužáci :-) Vím že jsem strašně nedočkavá a už dělám dess na V2.A, ale ty 2 týdny do sekundy nikoho nezabijou ;-) :-P doufám že se Vám líbí! pápáŠkolní výlet - dopadl dobře

17. června 2009 v 14:13 | °°Terezka°° |  °°Akce°°
Ahoj!!!!!!
právě jsme přijeli ze školního výletu, tak píšu, jaký to bylo.
Po příjezdu jsme si všichni vybalovali a stavěli stany. Pak jsme se přesunuli k vodě a tam se nás polovina utopila :-). Ti, kteří přežili se vydali na nákupy a na trojzemí. Večer byl táborák, u kterého málem popraskaly všechny lavičky.
Druhý den jsme hned ráno vyrazili na Popovu skálu. Vylezli jsme (po shodech) na skálu a měli jsme krásný výhled na malebnou krajinu. Poháněni hladem jsme seběhli zpět do Hrádku nad Nisou, kde jsme si dali výborný oběd. Když jsme přišli zpět do campu, tak jsme se svlékli do plavek a šli skákat (a schazovat se) z mola. K večeři jsme měli pizzu. Večer hrozně pršelo a my jsme si v dešti bosi a v plavkách házeli vodní bombou. Potom se holkám vytopil stan a tak jsme strávili celý večer vymýšlením evakuačního plánu.
Třetí den ráno jsme si v rychlosti zabalili a odjeli domů.
Doufám, že někdo přidá i fotky.

Zhodnocení školního veeletu :-)

16. června 2009 v 17:59 | Rendulle |  °°My o nás°°
Ahojky,
takže píšu o školním veeletu :-D Tak mě osobně se to zdálo doost super teda až na NEJMENOVANÉ věci :-D jenom ty kdo měli foťáky mohli byste mi na e-mail : rendaba@seznam.cz poslat ty fotky??!! :-) mohli bysme je dát sem nebo na FACEBOOKY atd..... tak zatím ČUUUUUUZ :-D:-D

Šchooolní veellet :-D

12. června 2009 v 7:50 | Rendulle |  ° °Diskuze° °
Ahojky,
po dlouhé době píšu zase....no hele dneska to je pátek 12.6. nejdu do školy a nevím kdy se odjíždí v neděli atd...atd... tak jestli by nebyl někdo tak hodneeeej a nenapsal to sem...dík předem :-);-):-DDDD

Xindl X - Dysgrafik :-*

12. června 2009 v 7:47 | Rendulle |  °°Písničky°°

no řekněte, že je úžasná!! :-* njevíííc :-) A budu trsat na DISKO a budu ŠIK !! Milovat jíí :-*

Školní výlet

11. června 2009 v 14:16 | °°Terezka°° |  °°Akce°°
Nazdaaaaaaar!!!!!!!
Stejně jako celá naše třída můžu puknout těšením na školní výlet!!!!
A proto píšu tento článek.
Tak se všichni těšte se mnou.
Já se tak strašně těším na výlet, výlet, výlet
Někdy se koulím nahoru, dolů, sem a tam..........

Naše paní profesorka napříč stoletími

11. června 2009 v 14:12 | unknow artist |  °°Obrázky°°
hustý, co????

Anděl o:-)

10. června 2009 v 18:36 °°Písničky°°
Krutýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý

Už jeden rok

8. června 2009 v 18:39 °°My o nás°°
To to uteklo! Už máme jeden společný rok za sebou! Ještě sedm(dlouhých)let. Nebo snad tři? Jsou snad mezi námi takoví zrádci, kteří odejdou z kvarty-přiznejte se v anketě dobrovolně! Na jakou střední by jste šli? (pište do komentářů) Máte alespoň nějaou představu, nebo vůbec nevíte jako já? Půjdete na sportovku? no svobodně se vyjádřete Zatííííííííííííííím páááááááááááááááápááááááááááááááááááááááááááááá


Skrývačka-nápověda

2. června 2009 v 20:26 °°Zábava°°
Koukám, že tahle už je fakt těžší tak nápovědy:
1.Jak je na obrázku vidět, je to blondýna
2.Je to češka
3.Zpívá někdy z Ewou Farnou.
4.To vám řeknu až fakt nebudete vědět protože to na 100% uhádnete